ru by

Адрас адміністрацыі:
246050, г. Гомель, вул. Білецкага, 10
Тэлефон прыёмнай:
8-(0232) 28-48-00
E-mail: (для дзелавой перапіскі) oir@cenadm.gov.by

Раніца, вул.Савецкая
Раніца, вул.Савецкая
Галоўная / Адміністрацыя / Графікі прыёмаў / Графік асабiстых прыёмаў

Графік асабiстых прыёмаў



ГРАФІК
асабістага прыёму грамадзян, іх прадстаўнікоў, а таксама прадстаўнікоў юрыдычных асоб
кіраўніцтвам адміністрацыі Цэнтральнага раёна г. Гомеля (вул. Білецкага, 10, тэл.: 28-48-00)

Прозвішча, Імя, Iмя па бацьку

Пасада

Час і месца прыёму

Курыруемыя пытанні

Лебедзь Дзмітрый Валянцінавіч

Кіраўнік адміністрацыі

Кожная серада месяца з 08.00 да 13.00

пам. 207

па папярэднім запісе па тэл.

30-64-17, каб. №101; праз інтэрнэт-сайт адміністрацыі Цэнтральнага раёна (раздзел "Запіс на асабісты прыём")

Прымак Вячаслаў Васільевіч

Першы намеснік кіраўніка адміністрацыі

Першы, трэці, пяты, аўторак месяца 8.00-13.00

Другі, чацвёрты аўторак месяца 14.00-20.00

пам. № 202

Функцыянаванне жыллёва-камунальнай гаспадаркі, жыллёвай палітыкі, архітэктуры, азелянення, санітарнага стану і добраўпарадкавання

Ісачанка Канстанцiн Сяргеевiч

Намеснік кіраўніка адміністрацыі

Кожны чацвер 08.00-13.00

пам. № 203

Развіццё і функцыянаванне прамысловасці, прадпрымальніцтва, гандлю, грамадскага харчавання, бытавога абслугоўвання і сферы паслуг у кампетэнцыі раёна; фінансава-крэдытнай, падатковай і антыманапольнай палітыкі; выкарыстання працоўных рэсурсаў і аховы працы

Дацэнка

Вольга Аляксандраўна

Намеснік кіраўніка адміністрацыі

Першы, другі, трэці аўторак месяца 8.00-13.00 чацвёрты, пяты аўторак месяца 14.00-20.00

пам. № 210

Адукацыі, развіцця культурна-масавай і фізкультурна-аздараўленчай работы; маладзёжнай палітыкі, узаемадзеяння са сродкамі масавай інфармацыі, пытанні ідэалогіі, сацыяльнай абароны

Кухарава Святлана Леанідаўна

Кіраўнік спраў адміністрацыі

Кожны панядзелак 08.00-13.00

пам. № 206

Арганізацыя справаводства, разгляды зваротаў грамадзян і юрыдычных асоб, арганізацыя прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб; выдача пасведчанняў пацярпелых ад катастрофы на ЧАЭС

Графік асабістага прыёму грамадзян, іх прадстаўнікоў, а таксама прадстаўнікоў юрыдычных асоб кіраўнікамі аддзелаў, упраўлення і службаў адміністрацыі Цэнтральнага раёна горада Гомеля

№ п/п Фамілія, імя, імя па бацьку Пасада Час прыёму Замяшчаючая асоба
1. Шутава Вікторыя Уладзіміраўна Загадчык сектарам па рабоце са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб Аўторак
8.00-13.00
пам.101
Худакормава Наталля Уладзіміраўна
2.
Грачышкіна Анастасія Віктараўна
Загадчык юрыдычнага сектара
Панядзелак
8.00-13.00
пам.212
3. Пікус Ірына Вітальеўна Начальнік аддзела па ўліку і размеркаванні жылля
1-я і 3-я серада 08.00-13.00
2-я і 4-я серада 14.00-20.00
пам.102
Рулева Анастасія Сяргееўна
4. Язерская Алеся Уладзіміраўна Начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі
Пятніца
08.00-13.00
пам.208
Камарова Алена Віктараўна
5. Юдзін
Кірыл Іванавіч
Начальнік аддзела жыллёва-камунальнай гаспадаркі і добраўпарадкавання
Аўторак
14.00-20.00
пам.109
Тарына Таццяна Уладзіміраўна
6. Тарына Таццяна Уладзіміраўна Намеснік начальніка аддзела жыллёва-камунальнай гаспадаркі і добраўпарадкавання
Аўторак
14.00-20.00
пам.108
Юдзін
Кірыл
Іванавіч
7. Баранава Таццяна Валер'еўна Начальнік аддзела эканомікі
Чацвер
08.00-13.00
пам.211
Процка
Кацярына Уладзіміраўна
8. Хрэбтовiч Наталля Леанідаўна
Начальнік аддзела арганізацыйна-кадравай работы
Панядзелак
08.00-13.00
пам.209
Раманенка Вольга Аляксандраўна
9. Бакланава Марына Фёдараўна
Намеснік старшыні камісіі па справах непаўналетніх

Серада 08.00-13.00
14.00-15.00
вул.Iрынiнская,9
Гізунова Вікторыя Міхайлаўна
10. Рэджэбава Кацярына Ігараўна
Начальнік аддзела ЗАГС
Серада
11.00-14.00
15.00-20.00
вул.Ірынінская, 15 пам.1
Агеенка Таццяна Мікалаеўна
11. Крылісценка Людміла Уладзіміраўна
Начальнік аддзела адукацыі, спорту і турызму
Панядзелак
14.00-20.00
вул.Iрынiнская,9
Статкевіч Вікторыя Арсентьеўна
12. Валасевіч Кацярына Уладзіміраўна
Начальнік упраўлення сацыяльнай абароны
Панядзелак 11.00-13.00
16.00-20.00
вул.Iрынiнская,9
Афанаськова Любоў Іванаўна
13. Краўцэвiчус Алег Анатольевiч

Дырэктар камунальнага жыллёвага рамонтна-эксплуатацыйнага
ўнітарнага прадпрыемства "Цэнтральнае»
1-я і 3-я серада 08.00-13.00
2-я і 4-я серада 14.00-20.00
вул.Тэльмана,22а
Дробышэў Аляксандр Аляксандравіч